Контакти

Головний офіс

Адреса

01001, Київ, вул. Хрещатик, 8-A

Електронна адреса

bank@xbank.com.ua

Контакт-центр

(044) 490-52-31
(044) 490-25-00

0-800-500-212

безкоштовно по Україні

Міжнародний кліринговий центр

Годік Олександра Маратівна

Директор

(044) 536-97-17

Godik@xbank.com.ua

Казначейство

Киреєва Ірина Анатоліївна

Директор

(044) 539-97-10

Kireeva@xbank.com.ua

Департамент корпоративного бізнесу

Манзя Олексій Іванович

Директор

(044) 536-97-22

Manzya@xbank.com.ua

Департамент роздрібного бізнесу

Нестеровська Марина Леонідівна

Директор

(044) 536-97-40

Nesterovskaya@xbank.com.ua

Управління по роботі з цінними паперами

Юхимець Максим Ігорович

Начальник

(044) 537-74-53

Yihimets@xbank.com.ua

Управління депозитарної діяльності

Бруслиновська Ніна Василівна

Начальник

(044) 537-74-90

Bruslinovskaya@xbank.com.ua

Юридичний департамент

Олійник Василь Олексійович

Директор

(044) 537-74-62

Oleynik@xbank.com.ua

Департамент інформаційних технологій

Мітченко Костянтин Федорович

Директор

(044) 537-74-57

Mitchenko@xbank.com.ua

Процесинговий центр

Литошенко Володимир Вікторович

Директор

(044) 492-34-74

Lytoshenko@xbank.com.ua

Комерційний центр

Мельник Роман Васильович

Директор

(044) 490-52-49

Melnik@xbank.com.ua

Контакт-центр

Любімова Тетяна Петрівна

Директор

0 (44) 536-97-81

Liubimova@xbank.com.ua

Управління кадрів

Рябенко Богданна Михайлівна

Начальник

(044) 537-74-52

Ryabenko@xbank.com.ua

Канцелярія

Глазунова Галина Борисівна

Начальник

(044) 490-52-38

Glazunova@xbank.com.ua