Безпека ваших карток

Поради держателям платіжних карток:

 1. Перш ніж отримати карту та конверт з пін-кодом, впевніться, що конверт не пошкоджений! У разі цілісності конверта банк завжди гарантує конфіденційність інформації про ваш пін-код: його не знає ніхто, крім вас.
 2. Отримавши платіжну карту, обов’язково поставте свій підпис на зворотному боці пластикової карти.
 3. Ніколи не зберігайте конверт з інформацією про пін-код поруч з платіжною картою.
 4. За жодних обставин не передавайте інформацію про ваш пін-код третім особам!
 5. Ніколи не записуйте пін-код на платіжній картці.
 6. Співробітники будь-якої установи, в тому числі банку, не повинні запитувати і знати ваш пін-код.
 7. Завжди зберігайте платіжну карту, як і готівкові кошти. Не залишайте карту без нагляду.
 8. Ніколи не передавайте платіжну карту третім особам, за винятком касира банку під час обслуговування. Ваша платіжна карта повинна бути у вашому полі зору.
 9. За жодних обставин не повідомляйте дані карти третім особам. Завжди пам’ятайте: оплата банківською картою через мережу інтернет найнебезпечніший спосіб розрахунку, оскільки можлива крадіжка конфіденційних даних – номера карти, ім’я держателя та CVV2-кода.
 10. Перш ніж поїхати у подорож, де ви плануєте використовувати свою платіжну карту, обов’язково повідомте про це відповідні служби банку. Особливо це стосується країн з підвищеним ризиком обслуговування карток (перелік постійно уточнюється).
 11. Розраховуйтеся в середовищі інтернет спеціальними картками.
 12. У разі втрати платіжної карти одразу повідомте про це відповідні служби банку та у сall-центр за телефонами: 0 (44) 490-52-31 або 0-800-500-212 (безкоштовно по Україні).
 13. Не забудьте підключити до вашого карткового рахунку послугу "SMS-Інформування" від банку, що дозволить вам контролювати будь-які операції по вашому картковому рахунку у реальному часі.